Jak to u nás vypadá

Jak to u nás vypadá

Nahlédněte do naší chaloupky

Přízemí chaloupky

V přízemí chaloupky na vás čeká velká světnice, kde dominují zelená kachlová kamna se sporákem, troubou, krbem a prostorným ležením za pecí. Po lenošení na peci si můžete uvařit něco dobrého v plně vybavené kuchyni. Součástí kuchyňské linky je indukční deska, horkovzdušná trouby, mikrovlnná trouba, velká lednice s mrazákem, myčka, kávovar, kontaktní gril, rychlovarná konvice i ruční mixér. Společně se můžete najíst u velkého stolu pro osm osob. V obývací části můžete sledovat televizor z velké pohodlné rohové pohovky nebo jen tak odpočívat v ušáku s nohama na taburetu a sledovat plápolání ohně v krbu kachlových kamen.
V přízemí naleznete i wellness místnost. Vířivou vanu až pro 5 osob, finskou saunu s hvězdným nebem a ochlazovacím vědrem. Nechybí ani technická místnost s pračkou a sušičkou. V celém přízemí je podlahové vytápění.

Ubytování v naší roubence

V patře naší chaloupky na Vás čekají tři stylově zařízené ložnice. Jedna ze tří světniček „ růžová“ je s manželskou postelí. Další dvě spolu sousedící „ modrá a zelená“ mají tři lůžka s místečkem i na dětskou postýlku. Ze všech je krásný výhled do okolí. Dle přání je možná i pohodlná přistýlka pro dvě osoby.
Součástí patra je wc i malá koupelna s prostorným sprchovým koutem s masážním panelem, kde můžete promasírovat svaly nebo se zrelaxovat ve vaně s výhledem třeba na noční oblohu.

A když prší, fouká a jak se říká „psa by ven nevyhnal“, můžete se zabavit v herním koutku vybaveným nejen spoustou deskových her, ale také fotbálkem, šipkami, mini pingpongem, malou knihovničkou a pro menší kuchaře i dětskou kuchyňkou.

A na naší zahradě !

Na vás čeká venkovní bazén s tepelným čerpadlem a se solární sprchou. Pro menší návštěvníky je zahrada vybavena dětským hřištěm s pískovištěm a velkou trampolínou. A pro ty větší je nachystán pingpongový stůl, fotbalové branky nebo badmintonová sada.
Samozřejmostí je venkovní posezení, a to na zahradním nábytku se slunečníkem a nebo v zastřešené pergole, kde je k dispozici i plynový gril. Opéct si můžete, ale i na klasickém ohništi s dřevěnými lavicemi. Pro odpočinek a krásný výhled na okolní krajinu můžete využít naší venkovní houpačku.

Na detailech nám záleží

Kde nás můžete najít ?