Jak to u nás vypadá

V přízemí na Vás čeká obývací místnost, kde dominují kachlová kamna se sporákem, troubou a s pohodlným ležením.
Vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem pro 8 osob.
V přízemí naleznete i wellness místnost. Vířivou vanu až pro 5 osob, finskou saunu s hvězdným nebem a ochlazovacím vědrem. Nechybí ani technická místnost s pračkou a sušičkou. V celém přízemí je podlahové vytápění.
V naší chaloupce Vám nabídneme tři stylově zařízené ložnice, jednu manželskou a dvě třílůžkové. Dále také přistýlku pro 2 osoby. Vše se nachází v prvním patře.
Na patře se nachází koupelna s masážním panelem a vanou s výhledem na oblohu. Herní koutek se spoustou deskových a karetních her, kde se zabaví nejenom děti. ​ Každý pokoj v patře je možné vytápět kachlovými přímotopy. Každé patro má také vlastní toaletu.

A na naší zahradě

Na vás čeká venkovní bazén s tepelným čerpadlem a se solární sprchou. Pro menší návštěvníky je zahrada vybavena dětským hřištěm s pískovištěm a velkou trampolínou. A pro ty větší je nachystán pingpongový stůl, fotbalové branky nebo badmintonová sada.
Samozřejmostí je venkovní posezení, a to na zahradním nábytku se slunečníkem a nebo v zastřešené pergole, kde je k dispozici i plynový gril. Opéct si můžete, ale i na klasickém ohništi s dřevěnými lavicemi. Pro odpočinek a krásný výhled na okolní krajinu můžete využít naší venkovní houpačku.

Na detailech nám záleží